Betturkey Kripto Yatırım Çekim İşlemleri

İz bırakmadan finansal hareketleri yönetmek istiyor iseniz, Betturkey kripto yatırım çekim işlemleri ile bu amaca ulaşabilirsiniz. Kripto para sistemlerini kullanmanız mümkündür. En popüler seçeneğin bitcoin olduğu görülecektir. Bu sistem aracılığıyla hem para yatırabilir, hem de kazanmış iseniz, para çekme talimatı verebilirsiniz. Ancak, öncelikli olarak aşağıda belirtilen işlemleri yapmanız gerekecektir.

Betturkey Kripto Kullanım Kuralları

Kısa bir hatırlatmada bulunalım ve Betturkey kripto yatırım çekim işlemleri kullanım kuralları hakkında sizlere bilgi verelim. Kripto para ile yatırım ve ödeme almak istiyor olabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikli olarak, kendinize bir kripto para hesabı açacaksınız. Bu hesabı açma konusunda, bu yabancı bahis sitesinin görev ve sorumluluğu yoktur.

Betturkey Kripto Yatırım Çekim İşlemleri

Böyle bir işlemi site üzerinden yapamazsınız. Peki, nereden yapılır? Bir kripto para borsa şirketi tercih edeceksiniz. Bu şirkette kendinize hesap açacaksınız. Hesabınıza şirketin izin verdiği yöntem ve miktarlarda para transfer işlemi yapacaksınız. Hesap açma ile birlikte, kripto cüzdan numarası ya da hesap numarası sizlere tahsis edilir. Bu numara ile birlikte, Betturkey sitesinde finansal hareketleri yöneteceksiniz.

Betturkey Kripto İle Para Yatırma

Önce Betturkey kripto yatırım çekim işlemleri arasında para yatırma hakkında bilgi verelim. Bir kripto borsa şirketini tercih edip, hesap açacak, hesabınıza parayı yatıracaksınız. Hesabınızdaki para ile örneğin bitcoin satın alacaksınız. Hesap numaranız, cüzdan numaranız belirlenecektir. Arkasından giriş işlemini yani Betturkey erişim işlemini yapacaksınız. Hesap profilinize ulaşacaksınız, para yatır bölümünü tercih edeceksiniz.

Burada seçeneklerden bitcoin yöntemini tercih etmeniz gerekmektedir. Karşınıza sitenin cüzdan numarası çıkar, bunu kopyalayın. Arkasından kendi kripto para borsa şirketi hesabınıza erişin, para çek bölümüne gelin, siteye ait cüzdan numarasını yazın, transfer etmek istediğiniz para miktarını girip, işleme onay verin.

Hemen arkasından, tekrar site hesabınızda profile gelin. Bitcoin yöntemini tercih edin. Yaptığınız transfere ait bilgileri para yatırma talep formuna yazın. Biraz karmaşık gibi gelebilir ancak oldukça basit bir işlemdir. Çok hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız. Üstelik hızlı bir şekilde paranın hesaba geçtiğini göreceksiniz.

Betturkey Kripto İle Para Çekme

Para yatırdınız, kullandınız ve kazandınız. Kazandığınız para hesap bakiyesine geçti. Bu aşamada isterseniz, Betturkey kripto ile para çekme işlemini yapabilirsiniz. Kural değişmeyecektir. Bir kripto para borsa şirketinde hesap açıp, cüzdan numarası elde etmelisiniz. Arkasından siteye gireceksiniz, hesabınıza ulaşacak ve para çek bölümüne geleceksiniz.

Buradan bitcoin seçeneğini tercih edeceksiniz. Size ait cüzdan numarasını yazacaksınız. Çekmek istediğiniz para miktarını gireceksiniz. Cüzdan numarası ve para miktarını kontrol edeceksiniz. Doğruluğundan emin olacaksınız. Para çekme talep formuna onay vereceksiniz. Sizin onay vermeniz, finansal departmana gönderilmesi anlamına gelir. Finansal departman alır, inceler, doğruluğunu görür, işleme onay verir, sizin cüzdana kazanç miktarınız geçer.

Betturkey Kripto Yatırım Çekim İşlemleri Süresi

Tercih ettiğiniz takdirde, çok hızlı bir şekilde finansal hareketleri yönetebilirsiniz. Betturkey kripto yatırım çekim işlemleri süresi gerçekten sizleri memnun edecektir. Bitcoin ile para yatırma anında gerçekleşir. Maksimum 3 dakika gibi tanımlamak da mümkün olabilir. Para çekme talimatını da verebilirsiniz. Bu durumda da karşılaşacağınız en yüksek süreç, sadece ve sadece 5 dakika olacaktır.

Betturkey Kripto Avantajları

Bankacılık işlemleri, sanal cüzdanlar gibi seçenekler bulunur iken, neden kripto tercih edilir? Betturkey kripto avantajları nelerdir? Hemen anlatalım. Her şeyden önce gizlilik ya da iz bırakmadan finansal hareket anlayışı gündeme gelir. Neden bu ifadeler kullanılır? Kullanıcı yani üyelerin isim, soy isim bilgisi gündeme gelmez.

Banka bilgisi, hesap ya da IBAN numarası gündeme gelmez. Kredi kartı ya da banka kartı gibi bilgiler kullanılmaz. Gündemde olan sadece kripto para cüzdanı numarasıdır. Bu büyük bir avantajı işaret eder. Hızlı işlem avantajı sunulmaktadır. Dakikalar içerisinde yatırım yapabilir ya da ödeme alabilirsiniz. 0 komisyon anlayışı geçerlidir. Gerçi bu sitede, bütün işlemlerde, finansal hareketlerde komisyon alınmaz. Tabii ki kripto para seçeneği de buna dahildir.

Evrak talebi, belge talebi gibi bir konu ile karşılaşmazsınız. Çok rahat, hızlı ve güvenli bir şekilde finansal hareketleri yönetebilirsiniz. Bütün bu avantajların yanında ayrıca özel kripto yatırım promosyon seçeneğini alma hakkına da sahip olacaksınız. Bu işlemi yapacak, para transfer edecek ve paranızın üzerine bonus miktarını ilave edeceksiniz. Tüm bu avantajlar bir araya getirildiğinde, neden tercih edildiği açık bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Yorum Yap